Cannafest Prague 2011.

Cannafest 2011 je druhý ročník mezinárodního konopného veletrhu a konference v České republice, který proběhne v Praze na Výstavišti Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011. Společnost Claygar patří již k tradičním vystavovatelům na Cannafeste letos předvedeme naše novinky barevné hliněné omítky Clayco, hliněné omítky s přídavkem konopné řezanky.

Zkušený realizační tým Cannafest připravuje i letos pestrý a bohatý odborný i doprovodný program. Po celý veletrh budou probíhat  přednášky pro všechny, kdo mají zájem o rozšíření znalostí v oblasti pěstování, využití konopí v medicíně nebo například i o použití konopí jako stavebního materiálu. Diskutovat se bude s odborníky z centra adiktologie i právníky.

Na programu bude ochutnávka konopných produktů jako je olej, chleba, těstoviny a dalších, nebude samozřejmě chybět ani konopné pivo.
 Návštěvníci se mohou rovněž zúčastnit mnoha rozmanitých soutěží o zajímavé ceny či navštívit Cannafest Cinema na promítání některého z filmů s konopnou tématikou, workshopy nebo koncerty probíhající v areálu výstaviště Incheba Holešovice.

Pro bližší informace navštivte stránky veltrhu www.cannafest.cz

Titulní strana Aktuality Claygar Cannafest 2011 za účasti Claygar